Masáže

Created with Sketch.

Masáže

Masáž přináší relaxaci, zmírňuje vliv stresu a zvyšuje energii, zlepšuje kvalitu spánku, podporuje krevní a lymfatický oběh, uvolňuje svalové partie a tkáně těla, podporuje regenerační proces pokožky.

Masáže v rámci pobytových balíčků Vám plánují předem naše recepční.

Královská Isoldina masáž -

kombinace procedur
Cílem procedury, kdy se kombinují různé masážní techniky a prohřívání, je uvést tělo i mysl do harmonického stavu, uvolnit svalstvo s navozením regeneračního procesu a odstranit energetické bloky na cestě k obnovení vitality.
Součástí této procedury je nahřívání rašelinovým zábalem a lávovými kameny, akupresura chodidel a rukou, rekondiční masáž využívající znalosti spouštěcích bodů a spinálních řetězců, aktivace energetických drah meridiánů a posilování energetických center technikou reiky. Jedinečná procedura „šitá“na míru pro každého z Vás.
Cena masáže: 1.300,-/120 minut

Klasická regenerační masáž zad a šíje

Masáž podporuje a zlepšuje prokrvení masírované oblasti, uvolňuje nebo stimuluje svaly, zlepšuje výživu tkání a zmírňuje bolest. Celkový účinek může být uklidňující, odstraňuje únavu a celkově regeneruje lidský organismus. Doporučujeme si před masáží dopřát prohřátí rašelinovým obkladem.
Cena masáže: 500,-/30 minut

Klasická regenerační celková masáž

Masáž podporuje normalizaci kožního napětí, zlepšuje prokrvení masírované oblasti, uvolňuje nebo stimuluje svaly, zlepšuje výživu tkání a zmírňuje bolest. Reflexivně a změnou prokrvení ovlivňuje i další vzdálené orgány. Celkový účinek může být uklidňující nebo povzbuzující. Doporučujeme si před masáží dopřát prohřátí rašelinovým obkladem.
Cena masáže: 850,-/60 minut

Reflexní masáž plosek nohou

Zakládá si na skutečnosti, že všechny části těla nebo orgány jsou propojeny s určitými body na chodidlech – reflexními body. Jedná se o tlakové ošetření bodů a různě velkých plošek na chodidle, prstech, nártech a okolí kotníků – tato technika se nazývá akupresura a jejím cílem je obnovení toku životní energie v těle člověka. Reflexní masáž účinně pomáhá odstraňovat pocit těžkých a unavených nohou. Reflexně uleví od bolesti v oblasti páteře a hlavy. Pozitivně ovlivňuje krevní oběh a činnost lymfatického systému, napomáhá celkovému fyzickému i psychickému uvolnění organismu.
Cena masáže: 500,-/30 minut

Lávové kameny – celková nebo částečná

Příjemné teplo 45 - 55 °C a vysoká energetická vibrace lávových kamenů nahřátých ve vodní lázni, ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl, uvolňují zatuhlé svaly, stimulují krevní oběh a lymfatický systém. Tato masáž je plná exotiky, relaxace, pohody a klidu.
Cena masáže: 780,-/50 minut

Medová detoxikační masáž z BIO medu z Račího údolí

Jedná se tradiční detoxikační kůru technikou masáže za použití přírodního kvalitního domácího včelího medu z Račího údolí . Jednotlivými pohyby rukou maséra dochází k maximálnímu prokrvení tkáně do hloubky, a tím k uvolnění nashromážděných toxinů v těle. Zároveň dochází k výbornému vyčištění a vyživení pokožky.
Cena masáže: 800,-/45 minut

Energetická masáž hlavy

Uklidňující, příjemná relaxační masáž vhodná pro odstranění stresu a napětí v oblasti hlavy a šíje. Provádí se stimulace vybraných akupresurních bodů na hlavě, obličeji a krku. Uvolňuje svalstvo vlasové pokožky, povzbuzuje  růst vlasů a zlepšuje jejich kvalitu. Je účinnou pomocí při bolestech hlavy a migrénách, odstraňuje únavu očí, poruchy spánku a nespavost. Na závěr se využívá pomocí rukou technika reiky k energetickému uvolnění a navození meditačního stavu. Tento stav je ještě podpořen léčivým zvukem tibetské mísy. Masáž je vhodné načasovat večer před spaním.
Cena masáže: 700,-/45 minut

Havajská masáž

Havajská masáž je terapie, jejíž základy spočívají v použití speciálních havajských technik, využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů, kombinované s prací prstů a dlaní, které díky své rytmice a provedení mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, uvolňuje kloubní spojení a pomáhá detoxikaci organismu.
Cena masáže: 750,-/45 minut

Shiatsu masáž

Japonská terapeutická metoda využívá tlakové masáže na jednotlivé části těla. Jsou stimulovány
svaly, klouby, krevní a lymfatický oběh, energetické dráhy – meridiány, aby se obnovil přirozený tok vitální energie. Speciální akupresurní masáž se provádí pomocí stlačování specifických tlakových bodů palci, prsty a dlaněmi, popř. kolen, loktů nebo chodidel. Během procedury dochází k obnově energetické rovnováhy organismu, k zlepšení cirkulace a ohebnosti těla. Pracuje se na měkké podložce na podlaze a masírovaný je oblečený v pohodlném přírodním (bavlněném či lněném) oblečení.
Cena masáže: 990,-/90 minut

masáže račí údolí