Hospůdka Isolde

Created with Sketch.

Hospůdka Isolde - Penzion Račí údolí

Nově zrenovovaná Hospůdka Isolde navazuje na tradici původní restaurace. Ta byla spolu s penzionem vybudovaná architektem Ing. Herbertem Utnerem z Javorníku. Budova dostala jméno po jedné z Utnerových dcer. Psal se rok 1928.

Třebaže po mnoha letech zapracoval zub času, podařilo se obnovit a revitalizovat interiér této unikátní stavby. V prostředí, kde na vás dýchne atmosféra třicátých let minulého století, si můžete vychutnávat výborná jídla od mistrů kuchařů. Všechna jídla jsou u nás připravovaná z kvalitních a čerstvých surovin od regionálních dodavatelů. V nabídce taktéž nechybí pivo z nedalekého pivovaru Holba v Hanušovicích.

Hospůdka má kapacitu 24 míst, venkovní krytá terasa má 36 míst a venkovní nekrytá terasa nabízí 32 míst k sezení.

Pár kroků pod terasou hospůdky na své pouti z panenských Rychlebských hor klokotá průzračný Račí potok. Jeho zurčení zklidní mysl, unavené nohy v něm naleznou blahodárnou úlevu a novou energii. A při troše štěstí na vás zpod kamene vykoukne rak říční – symbol údolí a také důkaz čistoty jeho vod, lesů a ovzduší. U terasy je také pískoviště, houpačka a trampolína pro děti.

Info:

Od října do prosince má hospůdka otevřeno vždy od čtvrtku do neděle. 

 

 

dárkový poukaz ubytování

Kulinářský zážitek v Hospůdce Isolde jako dárek můžete věnovat svým blízkým i formou dárkového poukazu!

Zde dárkový voucher zakoupíte.

Stálý jídelní lístek