Skupinové pobyty dětí

Created with Sketch.

Skupinové akce a sportovní soustředění

Pro děti v rámci školních a sportovních pobytů je v současné době k dispozici pouze ubytování v kempu, a to v období od května do konce října.

Kapacita chatek je 52 lůžek. Více o kempu zde.
Co vše vám můžeme v našem areálu nabídnout najdete zde.

Ceny pro skupinové pobyty dětí:
Cena za ubytování dítě/den chatka plná penze
Děti 1. stupeň   130,-/ 360,-
Děti 2. stupeň   150,-/ 410,-
Středoškoláci   150,- /450,-

Strava je připravována v kuchyni penzionu. Snídaně jsou formou bufetu v předem dohodnutém čase.
Obědy jsou složeny z polévky a hlavního jídla, večeře s teplého hlavního jídla. V případě zájmu o dopolední a odpolední svačinky příplatek na den 100,- Kč. Pitný režim je zabezpečen po celý den.

Při nepříznivém počasí je pro tyto pobyty k dispozici venkovní party stan. Sál v současné době slouží pouze ke stravování. U všech hromadných pobytů dětí budeme po organizátorech požadovat kauci na ubytování ve výši 100,- Kč na dítě/pobyt. V případě poškození vybavení chatek nebo jiného zařízení penzionu, bude z kauce odečtena poměrná část jako úhrada za poškození.

Rychlebské hory vám nabízí mnoho turistických a cyklistických tras, koupání v zatopených lomech, nespočet přírodních krás, zříceniny středověkých hradů, krápníkové jeskyně, muzea, rozhledny, zaniklé osady, léčivé prameny, křížové cesty, kaple, klášter v Bílé Vodě, zámek Jánský Vrch, unikátní secesní  Tančírnu v Račím údolí, každoroční kulturní akce, Polské lázně Ladek Zdroj a mnoho dalších možná ještě neobjevených krás našich hor.

Venkovní koupání

V teplých letních dnech je možné využít venkovní nádrž s horskou vodou.

Knihovna

V penzionu i celém areálu najdete knihovny s krásnými knihami pro chvíle odpočinku.

Sportovní areál

Součástí areálu je venkovní sportoviště – travnaté hřiště na fotbal a volejbal, tenisový kurt s antukou a tréninkovou zdí. Park s nízkými lany pro děti, pískoviště a houpačka.

Discgolf

Pro odpočinkové dny je ideální naše DiscGolfové hřiště s devíti odpališti a malou naučnou stezkou.

Nabíjecí stanice pro elektrokola

V areálu se nachází 24 hodin přístupná elektronabíjecí stanice pro systémy BOSCH (2x), SHIMANO (2x) a 4 zásuvky 230 V pro připojení vlastních nabíječek ostatních systémů.

Mini ZOOkoutek

V Račím údolí se můžete pomazlit s ovečkami, kozami a nechybí ani králíčci. Při troše štěstí zahlédnete v potoce raka říčního, pstruha potočního a berušku vodní.