Račí údolí 126, Uhelná
+420 584 440 161
info@raciudoli.cz

Firemní akce


Jednání i odpočinek na konci světa.

Pozvěte své dodavatele, investory či zaměstnance na neobvyklé místo zapomenutých Rychlebských hor. Náš areál nabízí dostatek místa a klidu pro obchodní i firemní aktivity. Atmosféra je vhodná pro jednání, odpočinek, relax nebo pro stmelení kolektivu.

Potřebujete klid na školení, meeting nebo zasedání? Náš areál je skvělou volbou, protože v něm je velmišpatný signál mobilních operátorů. Své telefony můžete v klidu vypnout a plně se věnovat náplni akce.

Naše nabídka:

Historický sál s krbem z roku 1931 k jednání až pro 50 osob, sál slouží zároveň jako jídelna. Ubytovací kapacita penzionu je 40 lůžek, v chatkách a srubech je dalších 70 lůžek. 

  • Kompletní technické vybavení: dataprojektor, plátno, fliipchart, wi-fi připojení pouze s omezenou kapacitou.
  • Hospůdka s kapacitou 20 osob a letní zastřešená terasa s kapacitou 30 osob.
  • Venkovní party stan má kapacitu 80 míst.
  • Sestavení kompletního menu/rautu.
  • Možnost venkovního grilování.

Ceny pro rok 2024

Celodenní sazba pronájmu historického sálu s kamenným krbem – rozumí se např. pronájmy typu soukromé oslavy, školení, sportovní akce apod. činí 15000,- Kč. Časové rozhraní pronájmu 7:00 až 24:00 hod. Hodinová sazba pronájmu je 1500,-Kč/1h. V ceně pronájmu je zahrnuta elektřina, dřevo do krbu, sociální zařízení, úklid, technické vybavení.

Celodenní sazba pronájmu venkovního party stanu – rozumí se např. pronájmy typu soukromé oslavy, školení, sportovní akce apod. činí 7000 Kč. (Časové rozhraní pronájmu 7:00 až 24:00 hod.) Hodinová sazba pronájmu je 800,-Kč/1h. V ceně pronájmu není zahrnuto vytopení party stanu.

Rychlebské hory vám nabízí mnoho turistických a cyklistických tras, koupání v zatopených lomech, nespočet přírodních krás, zříceniny středověkých hradů, krápníkové jeskyně, muzea, rozhledny, zaniklé osady, léčivé prameny, křížové cesty, kaple, klášter v Bílé Vodě, zámek Jánský Vrch, unikátní secesní Tančírnu v Račím údolí, každoroční kulturní akce, Polské lázně Ladek Zdroj a mnoho dalších možná ještě neobjevených krás našich hor.

  • V hospůdce Isolde a v penzionu je Wifi zdarma.
  • V penzionu nejsou povoleni domácí mazlíčci.
  • Check-in: 15.00 - 20.00 Check-out: do 10.00

Pro skupinové akce do počtu max. 40 osob nabízíme možnosti kompletního cateringu, občerstvení, grilování apod. Pro akce nad 40 osob, zajišťujeme kompletní služby občerstvení pouze po individuální domluvě. Při pořádání větších akcích, spolupracujeme s cateringovou společností, která ve spolupráci s námi zajištuje kompletní služby občerstvení až do počtu 150 osob. Veškerá komunikace s cateringovou společností probíhá přes nás, na vás bude pouze vybrat si druhy pokrmů a služeb, vše ostatní za vás vyřídíme sami :). Při pořádání větších akcí je nutná co možná nejdřívější domluva a rezervace, nezaručujeme totiž, že cateringová společnost nebude ve vámi vybraný termín obsazena jiným zákazníkem. V takovém případě se vám pokusíme nabídnout nějaké alternativní řešení, nebo si případně po domluvě občerstvení můžete zajistit sami vlastním způsobem.

Při větších akcích nabízíme možnost pronajmutí si celého areálu, pronájem restaurace a kuchyně. Více informací o cenách naleznete v ceníku ubytování.

free Wifi

Ve všech pokojích je bezdrátové připojení k internetu. Internetový i mobilní signál je zde však slabý.
Ovšem signál Pokoje a Dobra je velmi silný a má pokrytí po celých Rychlebských horách.

design a styl

Každý pokoj je unikátní a záleží jen na Vás, jaký si vyberete. Pokoje jsou čisté, prosté a plné Pokoje.

snídani máte v ceně

Pro hosty připravujeme bohaté snídaně formou švédského stolu v ceně ubytování.

wellness

Nabízíme všudypřítomnou terapii čistým vzduchem a tichem okolních lesů a hor. Vůně bylin, čistá voda
z protékající bystřiny a horské slunce, vám pomohou zrelaxovat vaše smysly.

 sauna a masáže

Využít lze venkovní finskou saunu s ochlazením v kádi nebo přímo v horském Račím potoce. Infra saunu a vany na koupele najdete v penzionu. Nabízíme wellness balíčky, procedury, koupele a masáž.

venkovní koupání

V teplých letních dnech je možné využít venkovní rezervoár s horskou vodou.

knihovna

V penzionu i celém areálu najdete knihovny s krásnými knihami pro chvíle odpočinku.

sportovní areál

Součástí areálu je venkovní sportoviště – travnaté hřiště na fotbal a volejbal, tenisový kurt s antukou a tréninkovou zdí. Park s nízkými lany pro děti, pískoviště a houpačka.  

discgolf


Pro odpočinkové dny je ideální naše DiscGolfové hřiště s devíti odpališti a malou naučnou stezkou.

nabíjecí stanice pro elektrokola

V areálu se nachází 24 hodin přístupná elektronabíjecí stanice pro systémy BOSCH (2x), SHIMANO (2x) a 4 zásuvky 230 V pro připojení vlastních nabíječek ostatních systémů.

půjčovna koloběžek Kostka

V Račím údolí se můžete pomazlit s ovečkami, kozami a nechybí ani králíčci. Při troše štěstí zahlédnete v potoce raka říčního, pstruha potočního a berušku vodní.

mini ZOOkoutek


V Račím údolí se můžete pomazlit s ovečkami, kozami a nechybí ani králíčci. Při troše štěstí zahlédnete v potoce raka říčního, pstruha potočního a berušku vodní.