Dárkové poukazy

Created with Sketch.

UDĚLEJ RADOST

a daruj dárkový poukaz z Račího údolí svým bližním, přátelům, rodičům, dětem, učiteli, knězi, lékaři, prostě těm na kom ti záleží.

Zakupte u nás Dárkový poukaz na pobyt jako skvělý dárek pro Vaše blízké, ale třeba i pro Vás, zasloužíte si to. Nemusíte se nyní rozhodovat, jaký pobyt a termín zvolit, můžete si Dárkový poukaz objednat v libovolné výši a obdarovaný ho bude moci u nás uplatnit kdykoli během jednoho roku od jeho zakoupení.
Váš dárek Vaši blízcí ocení, darujete přece odpočinek, relaxaci a zdraví v srdci Rychlebských hor. Mohou si sami zvolit zasněženou horskou krajinu, kvetoucí louky zaniklých osad, zářivý podzim plný slunce, sportovní vyžití v našem areálu, turistiku po „Rychlebech - horách ticha a zastavení“, relaxaci v přírodní sauně. Inspirujte se nabídkou našich pobytových balíčků a potěšte sebe i druhé.
Objednávky na Vámi zvolenou částku poukazu přijímáme e-mailem na recepce@raciudoli.cz, zašleme Vám platební instrukce a po uhrazení Vám obratem pošleme elektronicky nebo poštou Váš dárkový poukaz na pobyt v Penzionu Račí údolí v Rychlebských horách s informacemi o jeho využití. Aktuální informace také vždy naleznete na našem webu.
V případě jakýchkoli omezení provozu z důvodu opatření vlády nebo jiných závažných důvodů se snažíme termíny pobytů nebo platnosti Dárkových poukazů po dohodě posunout .
Děkujeme Vám za Vaši přízeň a také podporu na našem FB a Instagramu a přejeme Vám hlavně dobré zdraví, fyzickou i duševní pohodu a těšíme se na setkání s vámi.


Martina Řehová s přáním Pokoje a Dobra.

Dárkové poukazy ke stažení 


dárkový poukaz wellness pobyt