Račí údolí 126, Uhelná
+420 584 440 161
info@raciudoli.cz

Dárkové poukazy

Created with Sketch.

 UDĚLEJ RADOST

 

a daruj dárkový poukaz z Račího údolí svým bližním, přátelům, rodičům, dětem, učiteli, lékaři, prostě těm, na kom ti záleží.

Zakupte u nás dárkový voucher na pobyt, wellness procedůry či pro konzumaci v naší Hospůdce Isolde jako skvělý dárek pro Vaše blízké, ale třeba i pro Vás, zasloužíte si to.

Nemusíte se nyní rozhodovat, jaký pobyt a termín zvolit, můžete si dárkový poukaz objednat v libovolné výši a obdarovaný ho bude moci u nás uplatnit kdykoli během jednoho roku od jeho zakoupení.

Váš dárek Vaši blízcí ocení, darujete přece odpočinek, relaxaci a zdraví v srdci Rychlebských hor. Mohou si sami zvolit zasněženou horskou krajinu, kvetoucí louky zaniklých osad, zářivý podzim plný slunce, sportovní vyžití v našem areálu, turistiku po „Rychlebech - horách ticha a zastavení“, relaxaci v přírodní sauně. Inspirujte se nabídkou našich pobytových balíčků a potěšte sebe i druhé.

Dárkový voucher si zakoupíte ihned níže online, přijde Vám ihned mailem v příloze, odkud si jej můžete vytisknout. Při objednávce jen vyplníte text obdarovanému a částku, na kterou chcete voucher vystavit. 

Martina Řehová s přáním Pokoje a Dobra.