Račí údolí 126, Uhelná
+420 584 440 161
info@raciudoli.cz

Současnost

Created with Sketch.

Současnost

Jsme společnost Račí údolí s.r.o., jež od roku 1997 provozuje rekreační zařízení Račí údolí v křišťálově čisté přírodě Rychlebských hor.  Po celou dobu naší činnosti výrazně investujeme do obnovení celého rekreačního zařízení, včetně vybudování uceleného sportovního zázemí.

Jedna z prvních větších investic směřovala do antukového tenisového kurtu s osvětlením a tréninkovou zdí. Dále pak proběhla rekonstrukce sprch a záchodů. V roce 2005 jsme vybudovali asfaltové hřiště na házenou, volejbal či košíkovou. Každým rokem vylepšujeme celé naše zázemí včetně bazénu, fotbalového hřiště, chatek a samozřejmě i jednotlivé části rekreační budovy. V roce 2007 proběhla také rozsáhlá modernizace celé kuchyně.

Ve spolupráci s Ministerstvem životního prostředí jsme vysadili do zdejšího potoka více jak 100 raků, aby zde byli skutečně k vidění.

Od roku 1997 je majitelem rekreačního zařízení Josef Rabenseifner. Ten byl také do roku 2011 provozovatelem celého areálu a zasadil se tak o rozvoj a dobré jméno celého Račího údolí. Od roku 2012 provoz rekreačního zařízení převzala jeho dcera Martina Rabenseifnerová.