Zdravotní cvičení

Created with Sketch.

Zdravotní cvičení

V naši pestré nabídce procedur jsme pro vás připravili dva nevšední způsoby, jak se starat o své tělo. Staňte se sami sobě léčitelem a vyzkoušejte cvičení „SM-SYSTÉM“ na páteř nebo se nechte unést zdravotním cvičením s energií „čchi“.

CVIČENÍ „SM-SYSTÉM“ NA PÁTEŘ

Sestava cviků s pružným lanem dle Mudr. Richarda Smíška, které pomáhají správně aktivovat spinální svalové řetězce a tím umožňují protahovat páteř směrem vzhůru a zajistí tak ploténkám mezi obratli dostatečný prostor pro léčbu a regeneraci. Jde o ucelený systém, který vede k srovnání páteře, aktivizaci správných svalových funkcí, odstranění bolestí a zdravotních problémů – vhodné po výhřezech plotének, skolióze, bolesti zad, nemožnosti otěhotnění, atd....a především pro ty, kdo chtějí
všem těmto problémům páteře předejít.

Cena terapie: 600,-/90 minut

 

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ S ENERGIÍ „ČCHI“

Rozvíjí vědomé spojení s životní energií a s jejím efektivním zacházením, pro udržení vitality, zdraví a dosažení dlouhověkosti. Jde o soubor tělesných, dechových a duševních cviků, které mají uzdravující a harmonizující účinek. Základem jsou cviky vycházející ze systému „čchi-kung“, které mají za cíl harmonizovat tělo, energii a mysl. Cvičení je v podstatě statické a měkké s plavnými pohyby. Vědomá práce a tvoření skrze pohyb těla, dýchání a hlas, spouští samoléčící procesy ve fyzickém i jemnohmotném těle. Člověk se stává sám sobě léčitelem. Cvičení je dostupné lidem jakéhokoliv věku, není omezeno zdravotním stavem a je vhodné i pro lidi s omezenou pohyblivostí.

Cena terapie: 600,-/90 minut

léčebné terrapie wellness račí údolí