Léčebné terapie

Created with Sketch.

Léčebné terapie

Teď je ten čas, kdy se můžeš vrátit sám k sobě a ke smyslu života na zemi. Začni léčit své strachy, bolesti a křivdy. Objevit znovu svůj „Dech života“.

Pokud vám nestačí hýčkat jen tělo můžete svůj pobyt o obohatit o některou z léčebných terapií.

 

KRANIO-SAKRÁLNÍ TERAPIE

Jemná neinvazivní léčebná terapie, která je schopna vytvořit prostředí v těle pro samoregulační harmonizační procesy v kranio-sakrálním systému (kranium=lebka....sakrum=kříž). Tento systém tvoří tři vrstvy membrán jako vodonepropustnou bariéru. Je to v podstatě vak ve tvaru pulce umístěný na vnitřní straně lebeční dutiny a procházející celým páteřním  kanálem až ke kosti křížové. Uvnitř tohoto vaku je mozkomíšní mok, který nadlehčuje mozek, míchu a nervový systém. Tento mok reaguje na rytmické změny zvyšování a snižování tlaku podobné polozavřenému hydraulickému systému. Vzniká hmatatelný pravidelný rytmus, který se nazývá kraniosakrální rytmus – „Dech života“. Terapeut svými jemnými doteky vytváří podmínky pro uvolnění bariér na kraniosakrálním systému, na harmonizaci rytmů a poskytuje prostředí k samoléčebným procesům v těle. Pomáhá k optimalizaci nervového a hormonálního systému, odstranění negativních tělesných a emocionálních účinků stresu, ke zvýšení obranyschopnosti organismu a přispívá k celkovému udržení zdraví.


Cena terapie:    900,-/60 minut

 

ESENCIÁLNÍ LÉČENÍ


Dovolí systému „tělo-mysl“ navázat pevnější kontakt se svou podstatou, s nejhlubším neomezeným zdrojem – s ESENCÍ vás samých. Z tohoto stabilního a neutrálního zdroje pak můžete pracovat, tvořit, navazovat vztahy, radovat se a také v něm odpočívat. Esenciální léčení vede k hlubokému uvolnění na různých úrovních – fyzické, emoční, mentální, duchovní – a otevírá cestu k léčivé reorganizaci nervového systému a podvědomí. Nevědomé vzorce, které nám brání být tělesně i mentálně zdraví, jsou bez námahy rozpoznány a uvolněny. Nastává zpřítomnění Esence a uzdravování, aniž bychom do procesu zasahovali analytickou myslí. Práce probíhá nejčastěji na podložce na zemi nebo
masážním stole, kde ošetřovaný pohodlně leží oblečený a přikrytý dekou. Obvykle se při ošetření terapeut dotýká klientových ramen a hlavy.

Cena terapie: 900,-/60 minut

 

terapie rychleby