VÝTVARNÝ TÁBOR — Račí údolí

5. TURNUS (7.8.-16.8.2021) – VÝTVARNÝ TÁBOR

Created with Sketch.

letní tábory rychlebské horyTÉMA:  TOULKY PO ČESKÉ REPUBLICE

Program turnusu Doteky se letos tematicky zaměří na objevování a poznávání kulturního a přírodního bohatství naší vlasti a získávání turistických, vlastivědných a zeměpisných poznatků a dovedností. Děti se prostřednictvím řady aktivit, soutěží a kvízů budou moci seznámit s pozoruhodnými přírodními, kulturními a technickými památkami České republiky a poznají několik osobností, jejichž působení dodnes nese otisk v české a moravské krajině.

Organizační informace: 

Nezapomeňte si vzít: malý batoh, láhev na pití, bloček, psací potřeby a baterku.

Kapacita tohoto turnusu je cca 80 dětí.  
Děti budou ubytovány v chatkách – všichni musí mít spací pytel.

Nástup na tábor  je v sobotu     7.8.2021 od 14:00 do 15:00 hod
Odjezd z tábora  je v pondělí  16.8.2021 od 9:30 do 11:00 hod 

Táboroví vedoucí a tým

táboroví vedoucí turnus 1

Hlavní vedoucí –  Mgr. Tatiana Bednaříková

Ve školství pracuje přes 30 let, v současné době je ředitelkou ZUŠ Javorník. Na dětské letní tábory jezdí pravidelně již od studia pedagogické fakulty. I letos se těší se svým týmem na práci s dětmi.

Profesí je pedagog.
Kontakt: 584440210, mail: zusjav@tiscali.cz

 

Zdravotník – MUDr. Veronika Panáčková

Veronika vystudovala medicínu, učila 8 let na zdravotní škole, již deset let jezdí na dětské tábory jako zdravotnice, pečovat o děti je jejím koníčkem.
Veronika žije v Zábřeze na Moravě.

Kontakt: 723307779
mail: supanda@seznam.cz

 

Oddíloví vedoucí:

 

Adam Weber

Jsem student rozvojových studií na Univerzitě Palackého v Olomouci. Na tábory v Račím údolí pravidelně jezdím již od svých 6 let jako dítě, praktikant a posléze vedoucí. K mým prázdninám již tedy neodmyslitelně pobyt v Račáku patří a já tam vždy rád za malými táborníky vyrážím. Přesto, že mi je 21 let tento turnus budu v roli vedoucího již po deváté a tak můžu čerpat ze svých obsáhlých zkušeností a připravovat pro děti nezapomenutelné táborové zážitky jako jsem zažíval já. Mezi mé záliby patří hraní na kytaru, fotbal a malování.

https://www.facebook.com/AwesomeAdamWeber

 

Martin Nosek

https://www.facebook.com/martin.nosek.12

 

Marie Macková

Jsem studentkou Obchodní akademie v Šumperku. Ve volném čase ráda sportuji. Závodně běhám požární sport, ráda hraju volejbal, jezdím na kole a cvičím. Baví mě kreslení. Na tábor v Račím údolí jsem poprvé zavítala v roce 2015 jako tábornice, následující roky jsem jezdila jako praktikantka a letos pojedu jako oddílová vedoucí. Z táborů v Račím údolí mám moc krásné vzpomínky a vždycky se tam ráda vracím.

https://www.facebook.com/marie.mackova.3

Kateřina Macková

Jsem studentkou Obchodní akademie v Šumperku. Ráda hraju volejbal, jezdím na kole a závodně se věnuji požárnímu sportu. Od šesti let nadšeně jezdím na tábory. V roce 2015 jsem poprvé přijela do Račího údolí jako tábornice. Následující rok se ze mě stala praktikantka, letos pojedu jako vedoucí. Baví mě práce s dětmi a těším se na další nezapomenutelné táborové zážitky. Letní prázdniny už si bez tábora v Račím údolí nedokážu představit.

https://www.facebook.com/katka.mackova.56

Martina Řeháková 

Jsem studentkou maturitního ročníku střední školy TRIVIS v Prostějově. Na tábor do Račího údolí jsem jezdila už jako dítě, potom jako praktikanta a nyní jako vedoucí. V zimním období se věnuji lyžování a hlavně dětem, které ráda učím lyžovat. Mám ráda sport a nyní jsem členkou florbalového klubu v Olomouci.

https://www.facebook.com/martina.rehy83

 

Hana Urbánková

Od roku 2001 pracuji jako učitelka, ve škole mám také funkci školního metodika preventivních aktivit, jsem máma dvou kluků, na tábory jsem jezdila už jako dítě, nyní  jako vedoucí, baví mne práce s menšími dětmi a  volný čas ráda trávím v přírodě. 

Časový harmonogram:

7:30 budíček + rozcvička
7:45 ranní hygiena
8:00 snídaně
9:00 oddílová činnost (10:00 – svačina)
12:00 oběd
13:00 – 14:30 polední klid
14:30 oddílová činnost (15:00 svačina)
16:30 celotáborové hry
18:00 večeře
19:00 večerní program – týmové/celotáborové hry (+ druhá večeře)
21:00 osobní hygiena
22:00 večerka