LEGENDÁRNÍ TÁBOR — Račí údolí

4. TURNUS (29.7.-7.8.2021) – LEGENDÁRNÍ TÁBOR

Created with Sketch.

letní tábory rychlebské hory

TÉMA: S TEBOU NÁS BAVÍ SVĚT

Tento turnus se stal v Račím údolí legendou ….. 

 

Pokud Ti název něco říká, nejspíš se Ti vybaví oblíbený český film, ve kterém maminky donutí tatínky vzít s sebou na pánskou jízdu i jejich děti.  Ale nenech se zmást! Zkušený tým instruktorů, pod vedením Kateřiny Spillerové, pro vás přichystal vlastní nezapomenutelnou prázdninovou jízdu.

Rozhodli jsme se, že právě nyní je nejvhodnější doba si to na světě udělat hezčí, bavit se a hlavně se od ucha k uchu smát. Věříme, že i když budeš 10 dní offline a budeš s námi na síti „živé vysílání“, že budeš jednoduše šťastný/á. Čeká Tě celotáborová hra, ve které se prokáže, jak moc se umíš bavit a svět užívat. O prázdninách sbal kufry a sejdeme se všichni na chatě v Račím údolí. Jo, a pokud i Ty na světě děláš něco rád/a, budeme se těšit, že nás to naučíš nebo se svým koníčkem seznámíš, klidně to přihoď do kufru (pokud to zrovna není chov hadů, toho raději nech doma ).  

Těšíme se na Tebe!

Organizační informace:

Nezapomeňte si vzít:kšiltovku, malý batoh, láhev na pití, bloček, psací potřeby a baterku.

Kapacita tohoto turnusu je 80 dětí.  

Děti budou ubytovány v chatkách. – všichni musí mít spací pytel.

Nástup na tábor je ve čtvrtek  29.7.2021 od 14:00 do 15:00 hod

Odjezd z tábora  je v sobotu  7.8.2021 od 9:30 do 11:00 hod 

 

Jaké to bylo s námi loni 2020:

Fotografie ze 4. turnusu na https://www.facebook.com/media/set/?vanity=raciudoli&set=a.3197991000237854


 

Táboroví vedoucí a tým

 

Hlavní vedoucí – Mgr. Kateřina Spillerová

Na Račí údolí jezdím jako vedoucí od roku 2002. Jako hlavní vedoucí od roku 2009. Pracuji jako učitelka na základní škole v Šumperku a v odpoledních hodinách působím jako trenér atletiky v TJ Šumperk. Doma na mě čekají čtyři děti. Do Račáku jezdím velice ráda, protože jsou tam příjemní lidé a krásné prostředí. Baví mě s naším skvělým táborovým týmem vymýšlet pro děti zábavu a zažít pokaždé něco nového.
Kačka je ze Šumperku
Kontakt: 777667548 mail: katerinaspillerova@seznam.cz

 

Zdravotník – Klára Matějčkova

Klárka pracuje jako instrumentářka na očním sále v Šumperku. Zajišťuje zdravotní dozor na různých sportovních akcích a podílí se i na práci ČČK (Český červený kříž). Má dvě děti Míšu a Aničku, kteří se na tábor v Račáku každým rokem také moc těší. Od roku 2010 jezdí jako zdravotnice s náma do Račího údolí. Děti ji neřeknou jinak než” naše zdravuška Klárka”. Je to naše sluníčko,který má pro všechny pochopení a ochotu za každé situace pomoci.
Klárka žije v Šumperku
Kontakt: 777952883

 

Oddíloví vedoucí:

 

Petra Mraznicová

Pracuji jako učitelka na základní škole v Horní Moštěnici, kde učím přírodopis a informatiku. Na naší škole trénuji holky i kluky florbal. Na tábor jezdím jako vedoucí od roku 2004. Díky úžasným dětem, které s námi jezdí, se na tábor vždy těším. Račí údolí mám moc ráda a stal se mojí srdcovkou. facebook.com/petra.mraznicova

 

Barbora Hájková

Račák navštěvuji jako oddílový vedoucí od roku 2008. Pod svými křídly provázím táborem nejmladší děti a mám radost, že se s mnohými z nich setkávám i v dalších letech. Vystudovala jsem obor Rozvoj venkova a zemědělství na České zemědělské univerzitě v Praze. V současné době působím jako administrátor žádostí o zemědělské dotace. K zemědělství a přírodě mám blízký vztah. Volný čas nejraději trávím brouzdáním po horách, občas tempo zrychlím a hřebeny Jeseníků a Rychleb přeběhnu, ráda si přivstanu na východ slunce nebo přímo složím hlavu po širým hvězdným nebem a přečkám noc v přírodě. Jsem 15 let členkou Dechového orchestru mladých ZUŠ Jeseník, kde hraji na saxofon. Těším se, že budu moci Vašim dětem předat kousek mé energie a seznámit je s kouzelným místem, jakým Račí údolí na plné čáře je.

facebook.com/barbora.hajkova.14

 

Ondřej Vrtělka

Jezdím do Račího údolí od roku 2014. Poprvé jako praktikant, následně jako oddílový vedoucí. Práce s dětmi mě baví, proto se těším na další nezapomenutelné táborové zážitky. Studuji třetím rokem chemii na VŠCHT v Praze.

facebook.com/ondrej.vrtelka

 

Tereza Adamová

Jsem pracující studentka, mám ráda přírodu, dobré jídlo a Šumperk je moje město!Do “Račáku”  jezdím už řadu let a je to místo, kam se vždy ráda vracím. Baví mě mít kolem sebe lidi a obzvlášť ty správné, kterých tam je spousta. A když kolem sebe mám správné lidi, baví mě plánovat, vymýšlet a realizovat akce pro mladší, kteří si chtějí užít všechnu tu zábavu, dobrodružství a skvělou partu na našem táboře. Kromě Račáku mám také zkušenosti s realizací adaptačních kurzů na našem šumperském gymnáziu, kde jsem strávila skvělé roky života. Během těch let i po nich jsem ráda věnovala kurzům svou energii a čas a na oplátku dostávala pocit naplnění a štěstí z toho, že dělám, co mě baví, s lidma co mě baví! Se vzpomínkou na roky minulé se moc těším na vás všechny, které uvidím v roce letošním.

facebook.com/adamova.tereza

 

Klára Rozehnalová

Jsem ze Šumperka. V současné době studuji Lékařskou genetiku na MU v Brně. Na různé tábory jezdím už od čtyř let, od 18 let jako vedoucí. Do Račího údolí jezdím od roku 2012. Jsem skaut a ráda sportuji, ve volném čase v Brně vedu kroužky pro děti.

facebook.com/klara.rozehnalova

 

Terezie Staňková 

https://www.facebook.com/tereza.stankova.75

Je studentkou VŠCHT v Praze. Od 6 let jezdí na tábory jako účastník a od 18 let jako vedoucí. Od malička se věnuje atletice a zpívala dlouhé roky v šumperském dětském sboru Motýli. Do Račího údolí jako vedoucí se poprvé dostala v roce 2019. Ve volném čase sportuje, cestuje, je s přáteli a ráda pracuje s dětmi. 

 

Jan Jasan

Studuji na Střední odborné škole dopravy a cestovního ruchu v Krnově. Na dětský tábor do Račího údolí jezdím poctivě již od svých 6 let. Po 9 letech táborníka jsem dvakrát jel jako praktikant a pak jako vedoucí. Ve volném čase rád chodím do přírody, sportuji a hraji airsoft. Na táboře jsem měl nejradši krásnou okolní přírodu a památky, například Čertovy kazatelny nebo Tančírnu, a samozřejmě mé kamarády. Právě lidé, ať už táborníci nebo vedoucí, dělají tento tábor tím čím je, nezapomenutelný a skvělý.

https://www.facebook.com/honza.jasan

 

Jonáš Bubík 

“Do Račího údolí jsem jel pětkrát jako dítě, třikrát jako praktikant a letos poprvé pojedu v roli vedoucího. Každý z těchto roků mi přinesl nezapomenutelné zážitky a vytvořil výborná přátelství. V roce 2021 budu maturovat na gymnáziu v Jeseníku a uvidíme, kam mě život zavede dál. Ve svém volném čase se věnuji trénování plavání, hraní basketbalu a hraní na trombón. Na práci s dětmi si nejvíc cením jejich nespoutaných reakcí a odpovědí.”
https://www.facebook.com/profile.php?id=100007904239368

 

Časový harmonogram:

7:30 budíček + rozcvička
7:45 ranní hygiena
8:00 snídaně
9:00 oddílová činnost (10:00 – svačina)
12:00 oběd
13:00 – 14:30 polední klid
14:30 oddílová činnost (15:00 svačina)
16:30 celotáborové hry
18:00 večeře
19:00 večerní program – týmové/celotáborové hry (+ druhá večeře)
21:00 osobní hygiena
22:00 večerka