Letní dětské tábory 2021 — Račí údolí

Letní dětské tábory 2021

Created with Sketch.

Letní dětské tábory 2021

Letní dětské tábory mají v Račím údolí mnohaletou tradici. Naše společnost je úspěšně pořádá od roku 1997 a jsme rádi, že díky vaší přízni a spokojenosti vašich dětí jsou naše tábory stále velmi žádané. Zkušený a kvalifikovaný tým našich vedoucích připravuje pro děti každý rok nový program, který je propracovaný do posledních detailů. Tábor má vždy nové celotáborové téma, které určuje příběh jednotlivých turnusů. Program je připraven s ohledem na věk dětí, jejich zdatnost a zájmy. Naší prioritou je ale samozřejmě bezpečnost, pohodlí a vyžití dětí.

Vlevo najdete pod každým turnusem informace o programu a kontakt na hlavního vedoucího a zdravotníka. Na tyto osoby se můžete kdykoliv obrátit se svými dotazy.

Všechny turnusy jsou desetidenní. Celková cena je 5.500,-Kč .

Vážení rodiče,

máme pro vás dobrou zprávu, vláda ČR letní dětské tábory povolila, takže se vaše děti mohou těšit na prázdniny v Račím údolí.  Turnusy jsou pro děti připraveny v duchu radosti, pohybu, spolutvoření, přátelství, dobrodružství a vzájemného porozumění. Začínáme 2.července 2021 prvním turnusem. Zde naleznete aktuální opatření, která v souladu s aktuálními nařízeními na našich táborech budou platit. Věříme, že si vaše děti tábor užijí stejně jako každý rok!  Děkujeme, za vaši důvěru a přízeň táborům v Račím údolí.

Těšíme se na vás.

Martina Řehová  tel. 777946373

 

Cílem našich táborů není jen zábava. Chceme děti také něco naučit. Například základním tábornickým dovednostem a správnému chování k přírodě. Smyslem našich celotáborových her a programů je mimo jiné ukázat dětem význam hodnot, jako jsou přátelství, tolerance, respekt, úcta a vzájemná pomoc. Bohužel čím dál tím více děti má kamarády jen na Facebooku a jedinou zábavou v jejich volném čase bývá právě počítač. O to těžší je vymyslet pro děti program, který je zaujme a vtáhne do děje táborového příběhu, ve kterém je dostatek pohybu, tvořivosti, soutěží, zábavy a hlavně legrace. A našim vedoucím se to opravdu daří, nejsou to jen odborníci ale především nadšenci, které práce s dětmi opravdu baví. Je nádherné vidět, jak po počátečním ostychu začnou děti úžasně spolupracovat, zapomenou na to, že jsou bez počítače a že nemají signál na mobilu. A jak najdou nové kamarády a začnou prožívat skutečné, ne virtuální, dobrodružství.

Dětské tábory jsou určeny pro děti od 6 do 15 let. Ročně se našich letních táborů zúčastní cca 400 dětí.

letní dětské tábory rychleby