Vítejte na stránkách Račího údolí

tel. 584 440 161, mobil: 777 946 373
Tábory pro rodiče s dětmi

Tábory pro rodiče s dětmi

nebo s jejich jinými blízkými dospělými příbuznými – babičkami, dědečky, tetičkami a strýčky se stal v rekreačním zařízení Račí údolí velmi oblíbeným pobytem. Nabízíme možnost přijet na tábor i dětem, které by samy nepřijely a hlavně umožnit rodičům užít si dovolenou v krásné přírodě s dětmi a přitom bez dětí.

Myšlenkou tohoto týdenního pobytu je umožnit rodičům bezstarostnou dovolenou při turistice, cykloturistice a jiných aktivitách, které Ryhlebské hory nabízejí, zatímco o jejich děti bude pečlivě postaráno. Večerní program může být dle výběru individuální nebo společný. Záleží jen na účastnících, zda dají přednost večeru v soukromí a nebo třeba posezení u táboráku. Jeden den v týdnu se budou moci programu zúčastnit i rodiče.

Děti mají připravený tematický táborový program s vedoucími (stejně jako na klasickém táboře). Každý den ráno před snídaní předají rodiče děti vedoucím a po večeři si zase děti převezmou zpět. Děti jsou ubytované společně s rodiči, podle jejich výběru typu ubytování. Děti mají stravu zajištěnou 5x denně, rodiče si mohu vybrat buď plnou penzi, nebo polopenzi. Tábor je určen pro děti ve věku od 5 do 11 let.

   hraniky


 

Do Račího údolí Vás srdečně zve a na setkání se těší Martina Rabenseifnerová 
tel. 777946373, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.