Vítejte na stránkách Račího údolí

tel. 584 440 161, mobil: 777 946 373
20. 4. 2018 18:00 - 22. 4. 2018 15:00

Rodinné konstelace

21. 4. 2017 18:00 - 23. 4. 2017 15:00

Rodinné konstelace v Račím údolí

 

MOTTO: Má-li jakýkoliv systém dobře fungovat, musí být uspořádán…

Pozvánka na rodinné, pracovní i jiné konstelace

Metoda konstelací (systémů) vychází z toho, že každý systém (a tím je i rodina), má mít svůj řád. Jestliže se tento nějak poruší, třeba různými osudovými událostmi našich předků, může dojít k nerovnováze, jejímž důsledkem jsou pak různé nefunkční vztahy, rozvody, nečekaná úmrtí, nemoci, nepochopitelné shody nepříjemných událostí apod.

Postavením konstelací se hledají odpovědi a řešení na těžkosti a problémy v interpersonálních (rodinných, partnerských, pracovních) vztazích, dále pomáhají jedincům hledajícím svou identitu, usilujícím o vnitřní růst či harmonii nebo trpícím chronickými symptomy. Metoda vycházející z učení Berta Hellingera je považována za jeden z nejúžasnějších směrů v moderní psychoterapii.

KDY: od 20. do 22. dubna 2018 (pátek – neděle)

Začínáme v pátek okolo 19. hod. večeří a společným setkáním, které slouží k uvolnění počátečního napětí. Předpokládané ukončení je v neděli po obědě (cca ve 14 h).

KDE?: Račí údolí u Javorníku

Můžete jet přes Jeseník ve směru na Javorník, odbočka do Račího údolí je v Horním Fořtu před Javorníkem (nebo přes Vidnavu, odbočka je pak za Javorníkem ve směru na Uhelnou (Jeseník) po staré cestě, poté „až na konečnou“ k rekreačnímu zařízení stejného jména. Lze využít i hromadnou dopravu (autobusy, vlaky) s cílem Javorník, odkud účastníky po předchozí domluvě převezeme do Račího údolí (3 km). Z Čech je možné jet přes Polsko (Náchod, Kłodzko, Paczkóv, Javorník).

PŘIHLÁŠKY

na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

dále na tel: 777 758 625

Prosím o dodržení uzávěrky. Organizátor si vyhrazuje právo akci zrušit nebo z provozních důvodů (malý počet účastníků) přesunout.

DALŠÍ INFORMACE

Doporučujeme pohodlné (i teplé) oblečení, domácí obuv, případně oblečení na procházky v přírodě.

Můžete s sebou vzít i své přátele nebo rodinné členy, kteří mohou využít krásného prostředí Rychlebských hor k rekreaci a strávit tyto dny dle vlastního uvážení (turistika, cykloturistika, tenis, návštěva blízkého Polska, lázní Jeseník atd.). Tuto alternativu uveďte prosím v přihlášce.

Pozvánku můžete také předat osobám, o nichž si myslíte, že by je daná problematika mohla zajímat. Tato metoda totiž může významně ovlivnit i ty, kteří zvolí jen pasivní účast (bez stavění vlastního systému).

Na setkání s vámi se těší

klinická psycholožka PhDr. Ludmila Mrkvicová (Keša) a poradenský psycholog Mgr. et Mgr. Pavel Bílek, žáci švýcarského psychoterapeuta I. Verneho, MD (žák B. Hellingera)

Případné další informace rádi zodpovíme na výše uvedených kontaktech