Vítejte na stránkách Račího údolí

tel. 584 440 161, mobil: 777 946 373
9. 10. 2015 19:00 - 11. 10. 2015 14:00

Konstalace

Konstalace

MOTTO: Má-li jakýkoliv systém dobře fungovat, musí být uspořádán…

Pozvánka na rodinné, pracovní i jiné konstelace

Metoda konstelací (systémů) vychází z toho, že každý systém (a tím je i rodina), má mít svůj řád. Jestliže se tento nějak poruší, třeba různými osudovými událostmi našich předků, může dojít k nerovnováze, jejímž důsledkem jsou pak různé nefunkční vztahy, rozvody, nečekaná úmrtí, nemoci, nepochopitelné shody nepříjemných událostí apod. Postavením konstelací se hledají odpovědi a řešení na těžkosti a problémy v interpersonálních (rodinných, partnerských, pracovních) vztazích, dále pomáhají jedincům hledajícím svou identitu, usilujícím o vnitřní růst či harmonii nebo trpícím chronickými symptomy. Metoda vycházející z učení Berta Hellingera je považována za jeden z nejúžasnějších směrů v moderní psychoterapii.

KDY: od 9. do 11. října 2015 (pátek – neděle)
Začínáme v pátek okolo 19. hod. večeří a společným setkáním, které slouží k uvolnění počátečního napětí. Předpokládané ukončení semináře je v neděli po obědě (cca ve 14 h).

KDE?: Račí údolí u Javorníku
Můžete jet přes Jeseník ve směru na Javorník, odbočka do Račího údolí je v Horním Fořtu před Javorníkem (nebo přes Vidnavu, odbočka je pak za Javorníkem ve směru na Uhelnou (Jeseník) po staré cestě, poté „až na konečnou“ k rekreačnímu zařízení stejného jména. Lze využít i hromadnou dopravu (autobusy, vlaky) s cílem Javorník, odkud účastníky po předchozí domluvě převezeme do Račího údolí (3 km). Z Čech je možné jet přes Polsko (Náchod, Kłodzko, Paczkóv, Javorník).

PŘIHLÁŠKY 
na e-mail: nejlépe RE odesílateli, nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., dále na tel: 777 758 625
Prosím o dodržení uzávěrky. Organizátor si vyhrazuje právo akci zrušit nebo z provozních důvodů přesunout (malý počet účastníků).

KURZOVNÉ (bez rozdílu délky účasti) zahrnuje i drobné občerstvení – kávu, čaj, ovoce, sladkosti, nealko: Účast bez stavění konstelace 1 200 Kč, se stavěním konstelace 1 500 Kč.

UBYTOVÁNÍ + PLNÁ PENZE/osoba/den
580 Kč se soc. zařízením na chodbě
630 Kč se soc. zařízením (velmi omezený počet)
V případě, že se už nebude topit, se uvedené částky na ubytování snižují o 100 Kč. Platba v hotovosti na místě. Ubytování turistického typu, strava domácí.

DALŠÍ INFORMACE Doporučujeme pohodlné (i teplé) oblečení, domácí obuv, případně oblečení na procházky v přírodě. Můžete s sebou vzít i své přátele nebo rodinné členy, kteří mohou využít krásného prostředí Rychlebských hor k rekreaci a strávit tyto dny dle vlastního uvážení (turistika, cykloturistika, tenis, návštěva blízkého Polska, lázní Jeseník atd.). Tuto alternativu uveďte prosím v přihlášce.

Pozvánku můžete také předat osobám, o nichž si myslíte, že by je daná problematika mohla zajímat. Tato metoda totiž může významně ovlivnit i ty, kteří zvolí jen pasivní účast (bez stavění vlastního systému).

Na setkání s vámi se těší:
klinická psycholožka PhDr. Ludmila Keša Mrkvicová a poradenský psycholog Mgr. et Mgr. Pavel Bílek, žáci švýcarského psychoterapeuta I. Verneho, MD (žák B. Hellingera)

Případné další informace rádi zodpovíme na výše uvedených kontaktech