Vítejte na stránkách Račího údolí

tel. 584 440 161, mobil: 777 946 373




28. 7. 2015 15:00 - 6. 8. 2015 10:00

TÁBOR 4. turnus

Letní dětský tábor Račí údolí

4.TURNUS - PO STOPÁCH RYCHLEBÁČKA - LEGENDY Z RAČÍHO ÚDOLÍ

Doprava z Ostravy:

Pojede se autobusem č.950110 2, z autobusového nádraží Ostrava ÚAN. Odjezd autobusu je v 9:15, sraz na nádraží na nástupišti č.4 v 8:30 v úterý 28.7.2015! S dětmi pojede vedoucí Nikola Bóková, tel. 730103759. Z Jeseníku budou pokračovat námi zajištěným autobusem.

Doprava zpět do Ostravy:

Pojede se autobusem z autobusového nádraží Jeseník odjezd 12:00 hod. Příjezd na autobusové nádraží  Ostrava ÚAN je v 14:55 hod 6.8.2015. S dětmi pojede vedoucí Nikola Bóková, tel. 730103759 

 Seznam dětí - doprava z Ostravy:

1. Richard Stöcker Ostrava
2. Antonín Menzel Ostrava
3. Matouš Zástřešek Ostrava
4. David Mikunda Ostrava
5. Jakub Mikunda Ostrava
6. Dominika Hanslíková Ostrava
7. Libor Hanslík Ostrava
8. Ondřej Lukáš Ostrava
9. štepán Molata Ostrava
10. Ondřej Kus Ostrava
11. Ondřej Lamka Ostrava
12. Barbora Šírová Ostrava
     

Doprava ze Šumperku:

Pojede se autobusem č.950122 18, z autobusového nádraží Šumperk. Odjezd autobusu je v 10:00, sraz na nádraží před hlevní budovou v 9:30 v úterý 28.7.2015! S dětmi pojede vedoucí:  Hona Hrivnák 721266811  Tereza  Adamková 728 4439006. Z Jeseníku budou pokračovat námi zajištěným autobusem.

Doprava zpět do Šumperku:

Pojede se autobusem z autobusového nádraží Jeseník odjezd 12:20 hod. Příjezd na autobusové nádraží Šumperk je v 13:35 hod 6.8.2015. S dětmi pojede  vedoucí: Honza Hrivnák721266811, Tereza  Adamková 728 4439006.

Seznam dětí - doprava ze Šumperka:

1. Jakub MAJER Olomouc
2. Viktorie Švábová Sumperk
3. Antonín Harapát Sumperk
4. František Harapát Sumperk
5. Přemysl Michálek Sumperk
6. Michal Skoupil Sumperk
7. Adam Jarkovský Sumperk
8. Simona Skopalová šumperk
9. Nesperová Klára šumperk
 10. Ševčíková Lucie šumperk
 11.
Nikolas Cihlář
šumperk
 12.
Horáčkovà Eliška
 šumperk
 13.
Kappelovà Tereza
 šumperk

 

Děti budou ubytovány v budově i chatkách. Všichni musí mít spací pytel.

Nástup na tábor je ve čtvrtek 28.8.2015 od 14:00 do 15:00 hod
Odjezd z tábora je v sobotu 6.8.2015 od 9:30 do 11:00 hod

více informací o táboře zde

Seznam přihlášených dětí:
1. Nikolas Cihlář
2. Tereza Trávníčková
3. Nikola Holoubek
4. Lucie Ševčíková
5. Eliška Horáčková
6. Jakub Majer
7. Barbora Šírová
8. Viktorie Pešková
9. Kateřina Plašilová
10. Natálie Nevrklová
11. David Nádvorník
12. Nikola Ilíková
13. Jan Ficnar
14. Robin Bednář
15. Jonáš Bubík
16. Adrian Hamšík
17. Anita Hamšíková
18. Klárka Matoušová
19. Markéta Šimková
20. Viktorie Švábová
21. Antonín Harapát
22. František Harapát
23. Tomáš Vaněk
24. Přemysl Michálek
25. Daniel Hamáček
26. Michal Skoupil
27. Martin Doupovec
28. Kristýna Tůmová
29. Viktor Nistler
30. Jakub Tříska
31. Antonie Kesslerová
32. Simona Zdráhalová
33. Tomáš Zdráhal
34. Kristýna Zdráhalová
35. Kateřina Trojáková
36. Adam Jarkovský
37. Barbora Skoumalová
38. Aneta Ziegelheimová
39. Alex Rec
40. Alexandra Recová
41. Nikola Botková
42. Elen Botková
43. Marie Matýsová
44. Aneta Neumanová
45. Nikol Rýznarová
46. Tereza Elnerová
47. Kristýna Oobručníková
48. Nikola Vaculíková
49. Terezie Spillerová
50. Richard Stöcker
51. Antonín Menzel
52. Matouš Zástřešek
53. David Mikunda
54. Jakub Mikunda
55. Zuzana Žůrková
56. David Koukol
57. Aneta Koukolová
58. Dominika Hanslíková
59. Libor Hanslík
60. Karolína Nečesaná
61. Adéla Nečesaná
62. Tomáš Andrušík
63. Tomas Zatloukal
64. Daniela Žejdlíková
65. Ondřej Lukáš
66. Šimon Gajdoš
67. Nela Tomanová
68. Pavel Kulla
69. Agata Zawarýnska
70. štepán Molata
71. Ondřej Hodis
72. Petra Hinštová
73. David Hinšt
74. Jan Follner
75. Ondřej Kus
76. Jiří Martinec
77. Laura Lewinska
78. Christo Stojčev
79. Ladislav Hinšt
80. Alexandr Dittrich
81. Martin Korytář
82. Tereza Kappelová
83. Marek Chovanec
84. Antonín Kubiš
85. Sandra Jurićová
86. Andrea Němcová
87. Ondřej Lamka
88. Matyáš Křížek
89. Julia Seruga
90. Simona Skopalová
91. Nesperová Klára
92. Ondřej Pražak
93. Erik Svitek
   

 

1 Barinec Michal
2 Bernreiter Adam
3 Bernreiterová Simona
4 Botezatu Vlasta
5 Drescherová Sára
6 Dubec Štěpán
7 Fraštík Ondřej
8 Gotthardová Eliška
9 Gotthardová Katka
10 Gotthardová Radka
11 Hromjaková Veronika
12 Husáková Michaela
13 Chudi Denis
14 Jasan Jan
15 Jurčáková Lucie
16 Králík Jakub
17 Kubová Monika
18 Lysický Matěj
19 Lysický Sebastian
20 Moural Dominik
21 Mrlinová Kistýna
22 Musilová Marie
23 Musilová Tereza
24 Najvárek Matěj
25 Pavelková Kristýna
26 Sedlářová Barbora
27 Šilcová Darina
28 Šebková Jana
29 Šebková Vanesa
30 Šilcová Petra
31 Šuba Štefan
32 Šuráň Zbyněk
33 Uchytil Aleš
34 Uchytilová Adéla
35 Bátek Václav
36 Bátková Terezie
37 Kašperáková Michaela
38 Nováková Kateřina
39 Brüllke Juliet
40 Mileová Tereza
41 Sýkorová Markéta
42 Sýkora Jan
43 Harazinová Adéla
44 Kotasová Adriana
45 Kotasová Natálie