Vítejte na stránkách Račího údolí

tel. 584 440 161, mobil: 777 946 373
11. 4. 2014 19:00 - 13. 4. 2014 14:00

Rodinné konstalace v Račím údolí

MOTTO: Má-li jakýkoliv systém dobře fungovat, musí být uspořádán…

Pozvánka na rodinné, pracovní i jiné konstelace

mořeMetoda konstelací (systémů) vychází z toho, že každý systém (a tím je i rodina), má mít svůj řád. Jestliže se tento nějak poruší, třeba různými osudovými událostmi našich předků, může dojít k nerovnováze, jejímž důsledkem jsou pak různé nefunkční vztahy, rozvody, nečekaná úmrtí, nemoci, nepochopitelné shody nepříjemných událostí apod.

Postavením konstelací se hledají odpovědi a řešení na těžkosti a problémy v interpersonálních (rodinných, partnerských, pracovních) vztazích, dále pomáhají jedincům hledajícím svou identitu, usilujícím o vnitřní růst či harmonii nebo trpícím chronickými symptomy. Metoda vycházející z učení Berta Hellingera je považována za jeden z nejúžasnějších směrů v moderní psychoterapii.

KDY: od 11. do 13. dubna 2014 (pátek – neděle)

Začínáme v pátek okolo 19. hod. večeří a společným setkáním, které slouží k uvolnění počátečního napětí. Předpokládané ukončení semináře je v neděli po obědě (cca ve 14 h).

KDE?: Račí údolí u Javorníku

Můžete jet přes Jeseník ve směru na Javorník, odbočka do Račího údolí je v Horním Fořtu před Javorníkem (nebo přes Vidnavu, odbočka je pak za Javorníkem ve směru na Uhelnou (Jeseník) po staré cestě), poté „až na konečnou“ k rekreačnímu zařízení stejného jména. Lze využít i hromadnou dopravu (autobusy, vlaky) s cílem Javorník, odkud účastníky po předchozí domluvě převezeme do Račího údolí (3 km). Z Čech je možné jet přes Polsko (Náchod, Kłodzko, Paczkóv, Javorník).

PŘIHLÁŠKY

nejpozději do 5. 4. 2014 na e-mail: nejlépe RE odesílateli, nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., dále faxem na č. 596 630 656 nebo na tel: 777 163 546

Prosím o dodržení uzávěrky. Organizátor si vyhrazuje právo akci zrušit nebo přesunout z provozních důvodů (malý počet účastníků).

KURZOVNÉ (bez rozdílu délky účasti) zahrnuje i drobné občerstvení – kávu, čaj, ovoce, sladkosti, nealko: Účast bez stavění systému 1 200 Kč, se stavěním systému 1 500 Kč.

UBYTOVÁNÍ + PLNÁ PENZE/osoba/den

580 Kč se soc. zařízením na chodbě

630 Kč se soc. zařízením (velmi omezený počet)

případě, že se už nebude topit (v letošním počasí je možné úplně všechno), se uvedené částky na ubytování snižují o 100 Kč. Platba v hotovosti na místě. Ubytování turistického typu, strava domácí.

DALŠÍ INFORMACE

Doporučujeme pohodlné (i teplé) oblečení, domácí obuv, případně oblečení na procházky v přírodě.

Můžete s sebou vzít i své přátele nebo rodinné členy, kteří mohou využít krásného prostředí Rychlebských hor k rekreaci a strávit tyto dny dle vlastního uvážení (turistika, cykloturistika, tenis, návštěva blízkého Polska, lázní Jeseník atd.). Tuto alternativu uveďte prosím v přihlášce.

Pozvánku můžete také předat osobám, o nichž si myslíte, že by je daná problematika mohla zajímat. Tato metoda totiž může významně ovlivnit i ty, kteří zvolí jen pasivní účast (bez stavění vlastního systému).

Na setkání s vámi se těší

klinická psycholožka PhDr. Ludmila Keša Mrkvicová a poradenský psycholog Mgr. et Mgr. Pavel Bílek, žáci švýcarského psychoterapeuta I. Verneho, MD (žák B. Hellingera)

Případné další informace rádi zodpovíme na výše uvedených kontaktech